Kategórie

Dizajnové LED pásy do kúpeľne

Uvažujete nad tým, ako si čo najefektívnejšie osvetliť kúpeľňu bez toho, aby ste museli zapnúť osvetlenie v celej miestnosti? Alebo si chcete navodiť len príjemnú atmosféru v priestoroch vašej novej kúpeľne napríklad osvetlením zrkadla či sanity? Ideálnym riešením sú pre vás LED pásiky.

Osvetlenie kúpeľne je často podceňované, no podieľa sa významným spôsobom na tom, aký bude výsledný dojem z vašej kúpeľne a samozrejme, ako sa budete v nej i cítiť. LED pásy ponúkajú širokú ponuku uplatnenia nielen v kúpeľňových priestoroch. Vďaka svojim malým rozmerom sa môžu použiť napríklad ako podsvietenie nábytku aleboosvetlenie zrkadla. Veľká ohybnosť im umožňuje kopírovať akýkoľvek tvar, a preto sa dajú umiestniť prakticky kdekoľvek.

LED pásy sú vodeodolné, je ich možné inštalovať aj na miesta, kde by sme bežné svietidlá nemohli použiť. Nie je potrebné ich chrániť pred vlhkosťou a vodou samotnou. Uplatnenie si tak nájdu aj ako dekoračný prvok zrkadiel a sanity, ktorý navodzuje v kúpeľni relaxačnú atmosféru.

Vaša sanita dostane nový vzhľad

Umývadlá, vane, sprchové systémy, to všetko sú miesta, kde sa dajú LED pásiky použiť. Nezáleží na ich tvare, pretože LED pás sa dokáže prispôsobiť a vytvoriť svojím spôsobom zaujímavé a atypické riešenie. Okrem estetickej funkcie sú praktickým pomocníkom. Môžete ich nechať zapnuté celú noc, aby osvetľovali priestory vašej kúpeľne bez nutnosti použitia osvetlenia v celej miestnosti.

Zrkadlo ako ho nepoznáte

Ďalším obľúbeným a často využívaným spôsobom použitia LED pásov je osvetlenie zrkadiel. Flexibilným LED pásikom jednoducho a rýchlo dokážeme zvýrazniť zrkadlo v kúpeľni, tým že ho aplikujete v priestore za zrkadlom. Vďaka takejto aplikácii LED pásov sa zrkadlo stane neprehliadnuteľným prvkom v kúpeľni a sústredí sa naň všetka pozornosť.

Fantázii sa medze nekladú a tak je spôsob umiestnenia LED pásov v kúpeľni podmienené výlučne vašou tvorivosťou. Takýto spôsob osvetlenia je pohodlným a zároveň lacnejším riešením, pretože si nevyžaduje žiadne veľké prerábky. Behom chvíle dostane vaša kúpeľňa úplne nový vzhľad.

Obrázky: bathroompedia.com/led-bathroom-light/

BENALEX PLUS, s.r.o., Elektrárenská 1, Bratislava 831 04, +421 917 862 908, studio@benalex.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info