Kategórie

LED osvetlenie kuchynskej linky

O LED osvetlenie je stále väčší záujem. Okrem nízkej spotreby energie a dlhej životnosti, ich výhoda spočíva aj v peknom dizajne. Dá sa použiť prakticky všade a svoje uplatnenie našlo aj v prípade kuchynskej linky.

Výhody LED pásov

Led pásy sú úsporné, moderné a dizajnovo ideálne riešenie pre osvetlenie kuchynskej linky. Môžu sa použiť nielen ako hlavný zdroj osvetlenia, no svojim zaujímavým prevedením dodávajú kuchyni tú správnu atmosféru.

Oproti klasickým žiarivkám majú LED pásiky použité v kuchyni množstvo výhod. Asi najdôležitejším benefitom je, že svetlo sa rovnomerne rozptýli do priestoru a osvetlí tak celú plochu kuchynskej linky rovnomerne. To je dôležité najmä ak v kuchyni pracujeme. Zároveň diódy je možné umiestniť aj do ťažko prístupných miest, kde by sme klasickú žiarovku len obtiažne dostávali.

Oproti klasickým žiarivkám nám LED pásik ušetrí spotrebu energie a zároveň nás zbaví hluku a tepla, ktoré klasická žiarivka produkuje. V prípade osvetlenia kuchynskej linky je potrebné použitie výkonnejších LED pásov.

LED pásy doplnia interiér kuchyne

LED pásy v kuchyni vytvárajú čarovnú atmosféru a dokonale dopĺňajú celkový vizuálny dojem z priestoru. Môžu byť použité ako doplnok denného, ale aj umelého svetla. Každý pás je samolepiaci a osadený do dizajnovo vkusných hliníkových profilov.

Obrázky: benalex.sk

BENALEX PLUS, s.r.o., Elektrárenská 1, Bratislava 831 04, +421 917 862 908, studio@benalex.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info