Kategórie

Prečo zvoliť LED do exteriéru?

Nechajte vyniknúť najzaujímavejšie kúty vašej záhrady vďaka LED svetlu. Je ako kúzelník, ktorým môžete vytvoriť čarovnú krajinu. Záleži len na vás, čo si vyberiete. Môžete vytvoriť orientačné body vo večernom priestore alebo stvoriť pôsobivé obrazy, zvýrazniť detaily či využiť svetelné efekty na obzvláštnenie povrchov zelene, rastlín a vody.

LED osvetlenie do záhrady

LED svietidlá sú obľúbeným osvetlením záhrad a bazénov. Niet sa čomu čudovať, pretože so sebou prinášajú množstvo výhod, pričom zaručujú jednoduchú inštaláciu a bezpečné prostredie pre rastliny, zvieratá, deti, aj pri ich kontakte s vodou. Oproti klasickým svetelným zdrojom sú LED svietidlá oveľa lacnejšou alternatívou čo sa týka údržby a ich prevádzkových nákladov. Odpadá tu riziko prehrievania, ktoré je pre klasické osvetlenie bežné a vďaka dlhej životnosti ich nieje potrebné meniť tak často.

Vytvorte si svoj čarovný svet s LED technológiou

LED svietidlá ponúkajú rozmanité farebné prevedenia. Môžete tak popustiť fantázii a vytvoriť si pre seba rozprávkové miesto, kde si vychutnáte príjemné chvíle s rodinou. LED svietidlá vdýchnu vašej záhrade život. Nebojte sa experimentovať. Na zvýraznenie určitého miesta použite veľmi jasné svetlo s odtieňom studená biela. Ak sa vám páči skôr prirodzenejší vzhľad, vyskúšajte mäkkšie teplé svetlo. LED svietidlá sú zároveň ekvivalentným riešením k halogénovým svetlám, poskytujú ale porovnateľné funkcie s lepšou svetelnosťou a nižšími prevádzkovými nákladmi.

LED osvetlenie nielen ako dekorácia

LED osvetlenie nie je ale len dizajnovou záležitosťou. Poslúži ako osvetlenie tmavých zákutí vašej záhrady, príjazdovej cesty alebo prístupu k domu a pozdĺž chodníkov. Bezpečne sa tak dostanete na miesto, ktoré potrebujete. Zároveň vám LED svietidlá prinášajú úsporu nákladov až do 90%. Vďaka dlhej životnosti sa z neho budete dlho tešiť. Užívajte si voľné chvíle v pohodlí vašej záhrady a tešte sa z pohľadu na krásu, ktorú môžete vidieť vďaka LED osvetleniu.

Obrázky: propertymudgee.com, ledlightingproducts.co.uk

BENALEX PLUS, s.r.o., Elektrárenská 1, Bratislava 831 04, +421 917 862 908, studio@benalex.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info