Kategórie

Zaujímavé LED osvetlenie interiéru

LED žiarovky, LED pásy a LED svietidlá v dnešnej dobe nahrádzajú klasické osvetlenie. Sú úsporné a vďaka dlhej životnosti ich nie je potrebné tak často meniť, čo oceníte hlavne na ťažko dostupných miestach v domácnosti. LED svietidlá skrášlia interiér a zároveň šetria energiu aj životné prostredie.

Výhody LED osvetlenia v domácnosti

LED osvetlenie interiéru má značné výhody oproti klasickému osvetleniu. LED žiarovky alebo LED pásy v hliníkových profiloch slúžia ako dekoračné osvetlenie, ale perfektne si posvietite aj na pracovné plochy.

LED pásy sú vybavené samolepiacou páskou, takže ich inštalácia je jednoduchá a rýchla. Ledky nepriťahujú hmyz, nevyžarujú žiadne teplo a po zapnutí nemenia svoju farbu. RGB LED pásy sú farebné a tak si môžete nasvietiť interiér presne podľa Vašich predstáv. LED svietidlá majú prepracovaný dizajn a často sú dominantou celej miestnosti.

Aké sú výhody LED osvetlenia?

Nízka spotreba energie
Dlhá živostnosť
Vysoká svietivosť
Pekný dizajn

Praktické využitie LED pásov v kuchyni

LED pásy sa využívajú často ako osvetlenie kuchynskej linky. Môžu byť nalepené na kuchynskú linku alebo vsadené do hliníkových profilov. Vodotesným LED pásom neprekáža ani para nad sporákom. Navyše podľa potreby ich môžete aj stmievať.

Krásny interiér s LED osvetlením

Použite LED pásy ako doplnkové osvetlenie v modernom interiéri. Podsvietením nabytku v obývačke vytvoríte presne takú atmosféru, na akú máte náladu. Dekoračné osvetlenie sa vo veľkej miere umiestňuje pod televízor alebo v jeho okolí a tiež, ako efektné nasvietenie sklenených poličiek obývacej steny. Možnosti využitia LED pásov v interiéri sú neobmedzené a ich svetlo dokáže ovplyvniť nielen Vašu náladu, ale celkový vzhľad interiéru.

Obrázky: houzz.com, buyledstrip.com

BENALEX PLUS, s.r.o., Elektrárenská 1, Bratislava 831 04, +421 917 862 908, studio@benalex.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info