Kategórie

LED OVLÁDAČE

Kontrolery a riadiace jednotky zahŕňajú produkty, ktoré sa používajú na ovládanie LED svietidiel. Sú to stmievače, riadiace jednotky pre RGB, optické a dotykové ovládania a súmrakové spínače.

Stmievače pre LED svietidlá vám ponúkame s možnosťou ručného ovládania, ďalkového ovládania, RF riadenia alebo IR riadenia pre led profily. Stmievanie je možné nastaviť od 0 do 100%.

V našej ponuke nájdete široký sortiment riadiacich jednotiek pre RGB ako sú riadiace moduly, ďiaľkové a nástenné ovládače alebo zosilňovač pre RGB. Riadiaci modul RGB sa používa na riadenie RGB pásov s možnosťou automatického prepínania farieb ale aj ich automatického prelínania. Prostredníctvom riadaceho modulu môžete nastaviť statické zobrazenie jednej farby, pričom máte v ponuke 16 odtieňov. Využiť môžete aj ich stmievanie. Riadiace moduly RGB sú dodávané spolu s diaľkovým riadením IR.

Optické IR senzory sa vyrábajú na spínanie 12-24VDC a 230VAC. Dotykové senzory nájdete v našej ponuke na spínanie 12-24VDC a 230VAC.

Súmrakové spínače umožňujú automatické zapínanie svetla pri stievaní, ktoré sa vypne až ráno.

Ponúkame vám kvalitné stmievače - dimmre, riadiace jednotky pre RGB a CW+WW, optické a dotykové ovládania a súmrakové spínače.

BENALEX PLUS, s.r.o., Elektrárenská 1, Bratislava 831 04, +421 917 862 908, studio@benalex.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info